Сезонна віза в Польщу

4.2 5 голосів
Рейтинг статті
Для отримання сезонної візи в Польщу терміном на 9 місяців необхідно пред’явити Zaswiadczenie-дозвіл на роботу, яке видається польською стороною. Пропонуємо розглянути зразок даного документа: Сезонна польська віза, видана на підставі такого запрошення, дозволяє іноземцям виконувати виключно сезонні роботи: збір врожаю або, наприклад, робота в готелях й сфері туризму. Віза на сезонні роботи в Польщі не підходить для офіційної роботи на заводах та складах. Для таких робіт вам краще:
  • їхати за біометричним паспортом на 3 місяці;
  • відкрити робочу візу в Польщу на 6 місяців;
  • відкрити воєводську візу на 1 рік.
Переваги сезонної польської візи на 9 місяців Головними перевагами польської сезонної візи є швидкі терміни оформлення й відсутність «коридорів» після будь-якого типу візи. Це означає, що віза D 05a може бути відкрита одразу після:
  • відвідування Польщі в межах безвізу;
  • 3 місяців офіційної роботи за біометрикою;
  • закінчення піврічної робочої візи;
  • закінчення воєводської візи на 1 рік;
  • повернення з неофіційної роботи в Польщі або країн Шенгену.
Документи для подачі на сезонну візу до Польщі До консульства або візового центру, куди заявник звертається за польською сезонною візою, необхідно надати готовий пакет документів. Їх перелік ми вже описували у своїй статті Робоча віза в Польщу. У ній також є докладна інформація щодо Консульських округів на території України. При підготовці документів особливу увагу варто приділити страховці. Її неправильне оформлення є однією з причин відмови в польській візі. Страхова компанія повинна входити до списку акредитованих в Польському Консульстві. Детальніше про це дивіться в статті Страховка в Польщу.
Увага! Робоча віза в Польщу за сезонним запрошенням має деякі особливості при видачі. Вона видається лише на термін, що залишився до кінця поточного року. Тобто в січні вам відкриють візу на 9 повних місяців, а в серпні – тільки до кінця грудня. На наступні 9 місяців документи можна подавати вже в жовтні. Пакет документів на сезонну польську візу зазвичай розглядається Консульством протягом 7 – 10 робочих днів. Куди звертатись за допомогою в зборі документів Наша компанія надає допомогу в зборі пакету документів для їх подачі на сезонну польську візу до консульства або візового центру. Ми можемо доукомплектувати наявні документи медичною страховкою від акредитованої компанії або допомогти в оформленні запрошення від перевіреного роботодавця. Це приклад медичної страховки від нашого надійного партнера компанії «EKTA»:

Вартість послуг буде залежати від того, які документи вам вже вдалося зібрати, та термінів на підготовку відсутніх паперів. Дізнатися точну вартість в кожному конкретному випадку можна, звернувшись за консультацією до наших фахівців. Зателефонувати до Global Consulting Group Зв'язатися з нами у Viber Зв'язатися з нами у WhatsApp Зв'язатися з нами у Telegram Написати нам листа Зв'язатися з нами у  Signal Телефонуйте нам вже зараз за номерами телефону: +38 (073) 479-52-52 +38 (096) 479-52-52        +38 (095) 479-52-52 Для неофіційної роботи в країнах Шенгену, в число яких входить Польща, ви можете відкрити литовську робочу візу. Вона може бути відкрита паралельно з польською робочою візою, і в короткі терміни – до 14 днів. Про переваги довгострокової робочої візи в Литву читайте тут.
Підписатися
Сповістити про
guest
4 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Сергей
Сергей
2 роки тому

Ваше сезонное приглашение около 3000 грн, и ваша помощь с оформлением визы плюс оплата за визу, сбор, + страховка = ПРИМЕРНО СКОЛЬКО?

Дмитрий - визовый специалист
Редактор
Дмитрий - визовый специалист
2 роки тому
Відповісти  Сергей

Доброго дня. Пакет терміновий 5000 грн, нетерміновий 4350 грн

Віталій
Віталій
3 роки тому

Скільки коштує сезоне запрошення?

Юлия - визовый специалист
Редактор
Юлия - визовый специалист
3 роки тому
Відповісти  Віталій

Не термінове за 2 тижні + доставка – 2950 грн

To top